Zlatý věk Evropy 1648-1773

Zlatý věk Evropy 1648-1773

Reader’s Digest Výběr - 2013
ISBN: 978-80-7406-133-2

Reader’s Digest Výběr (2013) 978-80-7406-133-2 192

Krásně zpracovaná kniha Zlatý věk Evropy vás zavede do Francie za vlády „krále Slunce“ Ludvíka XIV., jehož neomezená vláda trvající 72 let zasela zárodky pozdějšího úpadku země. Navštívíte nové pány světových oceánů, Spojené provincie nizozemské, nebo âínu, kde k moci právě nastoupila mandžuská dynastie âching. V Indii prožijete soumrak říše Velkých Mughalů a dozvíte se, jak Japonsko ovlinila vláda šógunů. Vypravíte se i na území Afriky a poznáte nesmírné bohatství Ašantů, kteří na území dnešní Ghany vytvořili mocný stát.

Název: Zlatý věk Evropy 1648-1773 - Ilustrované dějiny světa

Titul je zařazen do žánrů:

Literatura faktu › Dějiny
ISBN: 978-80-7406-133-2

EAN: 9788074061332

Objednací kód: NA177751

Pro zobrazení ukázky si nainstalujte novější verzi internetového prohlížeče, nebo se přihlašte do svého google účtu.

Hodnocení čtenářů
Titul ještě nikdo nekomentoval, buďte první.

Přidejte svůj komentář
Nadpis
Vaše hodnocení -- zvolte hodnocení -- vřele doporučuji příjemné čtení průměrná kniha neoslovila mě jsem zklamán(a)
Komentář
Vaše jméno
E-mail

Email nebude zveřejněn. Vyplňte v případě, že chcete být informování o reakcích na Váš komentář.

Kontrolní otázka: Kolik je 6 mínus 2?

V odpovědi prosím používejte pouze číslice.