Babky na divoko

Babky na divoko Originální název: Babky na divoko

Šalvar - 2002
ISBN: 80-903011-3-4

Šalvar (2002) 80-903011-3-4 240

Dvě přítelkyně středního věku se rozhodnou řešit své konfliktní vztahy s matkami společným cestováním po Krétě a den po dni se před námi rozkrývá téma rozporuplnosti mateřství, opuštěnosti stáří, různých variant sexuality, závislosti, nesmiřitelnosti i něhy. (Založil/a: Verrrunka)

wroclav
  3. 11. 2013, 21:41
Vhodné pro ženy v důchodovém věku a jejich dcery, ale fakt je, že mě to taky docela bavilo, byť ani do jedné z těchto skupin nespadám.
Sandalkar
  14. 11. 2015, 20:42
Oddechové čtení o svérázné čtveřici na dovolené. Chvílemi mi bylo líto stařenek, které zuby nehty chtějí udržet krok se svými dcerami. Zamyslela jsem se nad stářím, ale nijak hlubokomyslná kniha to nebyla. Oddech pro nedělní večer.
sheinee
  18. 8. 2011, 15:51
Je to takové lehké čtení na letní dovolenou. Zamýšlenou hloubku této knihy jsem moc nepobrala.. A pokud je kniha čtena s nadhledem, začne vás možná po pár kapitolách dokonce nudit.