Průvodce toulavého golfisty 2013

Průvodce toulavého golfisty 2013

Nezjištěno / Jiné
ISBN: 978-80-260-3566-4

Nezjištěno / Jiné 978-80-260-3566-4 179

Průvodce toulavého golfisty se vrací i v nové golfové sezóně 2013. Tato knížka by neměla chybět v bagu žádného golfového nadšence už od prvního letošního odpalu. Najdete v ní 138 voucherů umožňujících hru na 51 golfových hřištích v Česku, Slovensku a Německu po celý rok 2013.
Využití voucherů funguje na známém principu „jeden zdarma, druhý platí", ke každému hřišti jsou přitom k dispozici dva vouchery. Můžete tak přijet na stejné hřiště dvakrát nebo si vyrazit zahrát s přáteli v kompletním flightu jen za dvě fee místo čtyř.

Název: Průvodce toulavého golfisty 2013

Titul je zařazen do žánrů:

Populárně naučná pro dospělé › Sport & hry
ISBN: 978-80-260-3566-4

EAN: 9788026035664

Objednací kód: NA221850

Pro zobrazení ukázky si nainstalujte novější verzi internetového prohlížeče, nebo se přihlašte do svého google účtu.

Ukázky stránek – pro zobrazení čitelného náhledu klikněte na ukázku
Hodnocení čtenářů
Titul ještě nikdo nekomentoval, buďte první.

Přidejte svůj komentář
Nadpis
Vaše hodnocení -- zvolte hodnocení -- vřele doporučuji příjemné čtení průměrná kniha neoslovila mě jsem zklamán(a)
Komentář
Vaše jméno
E-mail

Email nebude zveřejněn. Vyplňte v případě, že chcete být informování o reakcích na Váš komentář.

Kontrolní otázka: Kolik je 9 mínus 5?

V odpovědi prosím používejte pouze číslice.