Zombie

Zombie Originální název: Zombie

Mustang - 1996
ISBN: 80-7191-104-6

Mustang (1996) 80-7191-104-6 171

Román je šokující zpovědí deviantního vraha, který touží stvořit oddanou živoucí mrtvolu - zombieho.
Zrůdným hrdinou je třicetiletý muž z dobré americké rodiny, od mládí deviantní homosexuál, který je sice po svém prvním deliktu pod lékařským dohledem, ale podaří se mu lékaře oklamat a vraždit dál, aniž by upadl do podezření. (Založil/a: aperitiva)

Introvert
  2. 3. 2014, 15:22
Tedy tohle je něco... Knihu jsem začala číst protože ji napsala moje oblíbená spisovatelka, která zde své kvality rozhodně potvrdila. Velice věrohodně popsané uvažování, pocity a stavy naprosto zvráceného, duševně vyšinutého člověka. Popis stavu jeho mysli při přípravě na další útok, vše detailně promyšlené, rozplánované do nejmenších detailů, až z toho šel strach.
Samantha
  6. 5. 2011, 18:49
Pribeh, inspirovany skutecnym seriovym vrahem z prelomu 80 - 90. let, Jeffreym Dahmerem. Desiva sonda do nemocne duse a mysli, ktera nemusi byt nutne stvorena diky neutesenym podminkam v detstvi, nebo rozvracene rodine, ale proste existuje, existovala, a existovat bude. Slabym zaludkum nedoporucuji, tem ,kteri se zajimaji o fenomen seriovych vrahu rozhodne ano.