Zahrádka pro radost a užitek

Zahrádka pro radost a užitek

Reader’s Digest Výběr - 2012
ISBN: 978-80-7406-149-3

Reader’s Digest Výběr (2012) 978-80-7406-149-3 320

V naší nové praktické knize ZAHRÁDKA PRO RADOST A UŽITEK najdete abecední přehled rozmanitých druhů plodin a dozvíte se, jak je pěstovat, sklízet i jak je co nejlépe využít v kuchyni.

Obsáhlý a přehledný rejstřík plný prověřených rad a tipů pokrývá většinu běžných nemocí a problémů, s nimiž se denně setkáváme. Nemoc nebo úraz může přijít prakticky kdykoli a kdekoli! Proto by každá domácnost měla mít k dispozici jeden výtisk, jako záruku rychlého uzdravení!

Vraťte se ke klasickému pěstování vlastního ovoce a zeleniny – budete mít radost z úrody, a navíc i jistotu, že vaše produkty jsou opravdu čerstvé a neprocestovaly tisíce kilometrů! Zjistíte, které druhy ovoce a zeleniny je vhodné mrazit a které sušit a vůbec jak nejlépe skladovat úrodu, abyste z ní měli co největší užitek. Kniha vám také prozradí, jak si poradit s případnými chorobami a škůdci. Vás i vaše blízké ale zajisté nejvíce potěší lahodné recepty na skvělé marmelády, zavařeniny, šťávy či domácí vína, kterým žádná z vašich návštěv neodolá.