Zdraví ve vaší dlani - Čínská medicína

Zdraví ve vaší dlani - Čínská medicína

Plot - 2012
ISBN: 978-80-7428-086-3

Plot (2012) 978-80-7428-086-3 200

Z hlediska čínské medicíny představuje každá část našeho těla obraz celého organizmu, stejně jako každá buňka obsahuje genetický kód celého těla. Čínští lékaři jsou proto již po staletí přesvědčeni, že zdravotní stav lze diagnostikovat z tvaru dlaně, jejích vyvýšenin, rýh a nehtů. Zdraví ve vaší dlani je první knihou u nás, která se zabývá diagnostikou nemocí prostřednictvím čínské chiromantie a čínskou diagnostikou podle nehtů na rukou. Autoři, americký akupunkturista a jeho manželka, překladatelka z čínštiny, čerpali při přípravě této publikace z nespočtu původních čínských materiálů. Tato publikace je určená všem, kteří se zajímají o čínskou lékařskou chiromantii nebo o čtení z dlaně obecně, lékařům a léčitelům užívajícím postupy tradiční čínské medicíny, a vůbec všem, kteří chtějí vzít své zdraví do vlastních rukou.