Buď silná

Profil knihy je v jiném jazyce

Buď silná

Tatran - 2014
ISBN: 978-80-222-0690-7

Tatran (2014) 978-80-222-0690-7 412

Pre superhviezdu Demi Lovato je život veľkou cestou – čas dosahovania nádherných úspechov.
Demi má na konte niekoľko platinových albumov a dlhé roky hviezdi na televíznych obrazovkách. Prekonala pestrú paletu prekážok od závislosti po depresiu a celý čas sa nevzdávala pátrania
po sebaobjavovaní a šťastí. Demi porozprávala o svojej životnej púti v pesničkách, v médiách aj
v elektronickej komunikácii s fanúšičkami.
Do knihy Buď silná pretavila všetko, čo sa počas svojej cesty naučila. Ide o silnú zbierku jej
najúprimnejších, najodvážnejších a najpovzbudivejších osobných svedectiev. Sú to jej vlastné slová
obohatené o výroky, ktoré ju inšpirujú, jej osobný pohľad na svet. S čitateľkami sa v neposlednom
rade podelila aj o ciele, ktoré si každý deň stanovuje.
Táto kniha je venovaná každému dievčaťu a žene kdekoľvek na svete, ktorej na ceste životom
chýba útecha, inšpirácia a dôvod, aby každý deň bola silná.

Každé ráno začínam meditáciou. Dodáva mi
jasný pohľad na svet a silu, aby som dokázala
prežiť každý deň naplno. Snažím sa privítať deň
pozdravom, prv než sa dňu podarí privítať mňa.
Každé ráno dostávame príležitosť prežiť deň naplno.

Demi Lovato je speváčka, textárka a televízna hviezda s niekoľkomiliónovou základňou fanúšičiek, ktoré ju oddane sledujú aj na Twitteri a Facebooku.
Na konte má platinové albumy a jej posledný album nazvaný Demi je už dnes obrovským úspechom. Ústredná pieseň Heart Attack získala len desať týždňov po uvedení v rádiách platinový štatút. Demi zasadla dva razy za sebou do porotcovského kresla v speváckej talentovej súťaži X Faktor USA a hosťuje v televíznom seriáli Glee.
Úprimná obhajkyňa práv dievčat a žien na celom svete sa stala ich vzorom vďaka tomu, že sa rozhodla otvorene hovoriť o svojich osobných skúsenostiach a okrem iných spoločenských tabu sa rozhovorila najmä o šikanovaní na školách. Nedávno odštartovala Lovatov program finančnej pomoci ľuďom s duševnými chorobami a závislosťami venovaný otcovej pamiatke.