Sila modernej spirituality - Cesta k súcitu a osobnému naplneniu

Profil knihy je v jiném jazyce

Sila modernej spirituality - Cesta k súcitu a osobnému naplneniu

Ikar - 2014
ISBN: 978-80-551-3838-1

Ikar (2014) 978-80-551-3838-1 312

Sila modernej spirituality nám pútavo, živo a inšpirujúco približuje, ako môžeme získať vnútornú silu a spojenie so zázrakom a s energiou všetkého života. Rozoznáva štyri základné stratégie tvoriace jadro všetkých duchovných tradícií a vysvetľuje, ako ich môže každý - bez ohľadu na vzdelanie, náboženské presvedčenie či charakter - rozvíjať a uviesť do života.
Kniha sa zameriava na tri rozhodujúce oblasti - spájanie s vesmírnou energiou, reflexiou a so službou - a objasňuje nám, ako ich môžeme rozpoznať a rozvíjať v kontexte problémov a kríz moderného človeka, aby sme hlbšie spoznali zmysel a cieľ svojho života. Vďaka autorovým bohatým skúsenostiam a znalostiam svetových náboženstiev lepšie pochopíte seba a získate pocit osobnej integrity, vnútornú silu, pevnejšie spojenie s priateľmi, rodinou a s kolegami, zažijete intenzívnu radosť z toho, že sami dávate smer svojmu životu.

Z anglického originálu The Power of Modern Spirituality
(Piatkus, London 2011) preložil Štefan Kočiš.