Anjeli nespia

Profil knihy je v jiném jazyce

Anjeli nespia

Slovart - 2014
ISBN: 978-80-556-1146-4

Slovart (2014) 978-80-556-1146-4 216

Nové vydanie prvého bestselleru známej spisovateľky a scenáristky Barbory Kardošovej určite poteší všetky čitateľky, ktoré túto knihu márne v kníhkupectvách hľadajú. Autorka kníh Sladko v ústach, Vydať sa a zomrieť a Medium Love v nej perfektne rozohráva spleť vzťahov ľudí túžiacich po láske. Diabolsky nekompromisná Lala je bývalá letuška. Je čerstvo rozvedená a žije so svojím štvorročným synom Jimom. Tejto príťažlivej tridsiatničke sa snívajú iba dva druhy snov – katastrofické letecké alebo pornografické, v ktorých hrá vždy hlavnú úlohu. Lala sex potrebuje, bez neho stráca imunitu. A nerobí jej problém dostať ktoréhokoľvek chlapa. Božsky nekompromisná tridsiatnička Irma žije sama s tromi mačkami, zbaliť chlapa sa radšej nepokúša, vždy to zle dopadlo. Platonicky miluje záhadného muža. Adam žije sám. Ťahá mu na štyridsať a nevie sa spamätať zo smrti svojej jedinej lásky. Bojí sa snívať, lebo v snoch sa k nemu stále vracia nebohá Gréta. Všetci traja sa už aspoň raz v živote poriadne popálili. A hoci sa nepoznajú, musia sa stretnúť, spoznať a zblížiť. Občas totiž musíme uzrieť cestu niekoho iného, aby sme našli tú svoju.