Sila myšlienok

Profil knihy je v jiném jazyce

Sila myšlienok

Nezjištěno / Jiné - 2012
ISBN: 978-80-89165-31-5

Nezjištěno / Jiné (2012) 978-80-89165-31-5 236

Mnohí trpia a sú zotročení práve preto, že sa nenaučili, ako usporiadať svoj myšlienkový svet. Tvoja myseľ sa však môže stať nádhernou pokladnicou Božích túžob a snov! Myšlienky ovplyvňujú tvoj život viac, než si dokážeš pripustiť. Autorka ťa prevedie cestou, ktorou sama prešla a ukáže ti biblické princípy, vďaka ktorým sa ti myseľ stane zdrojom posilnenia. Ako hovoríme a ako žijeme, je len ovocím nášho premýšľania. Veľa ľudí si neuvedomuje, že ak chcú zmeniť svoj život, musia najprv zmeniť svoje zmýšľanie. Sila myšlienok je voľným pokračovaním bestselleru Bojisko v mysli. Joyce Meyer nás v tejto knihe posúva ešte o krok ďalej, pretože v nej ponúka dvanásť stratégií, ako prekonať negatívne myslenie. Joyce Meyer patrí k popredným celosvetovo uznávaným kresťanským autorom. Napísala viac než osemdesiat kníh a brožúr, z ktorých sa mnohé stali bestsellermi.

Joyce Meyer Joyce Meyer