Za Bránou Slova

Profil knihy je v jiném jazyce

Za Bránou Slova

Nezjištěno / Jiné - 2012
ISBN: 978-80-89165-33-9

Nezjištěno / Jiné (2012) 978-80-89165-33-9 276

Myslím, že každý, kto knihu zoberie do rúk a zahryzne sa do nej, bude čítať s napätím a hladom. Je to naozaj dobrý pokrm. Nenásilne a vtipne poukazuje na človečinu v nás a na pravdu o Božom slove, ktoré je nenahraditeľné. Nápadito sú tu zreálnené príbehy, ktoré sa naozaj stali, a čitateľ je priam vtiahnutý do Biblie.
Ján Buc, katolícky kňaz a riaditeľ TV Lux

Autorovi sa podarilo to, čo sa podarí len majstrom: píše pútavé knihy, ktoré v dobe elektronických médií deti rady čítajú. Dokonca ich so záujmom čítajú aj moji synovia, a to je už čo povedať! Želám si, aby si týmto novým dobrodružstvom získal srdcia tínedžerov. Nech sa celá nová generácia dostane „za Bránu Slova“!
Miroslav Tóth, krestanskecentrum.sk, lead pastor

Prelína sa tu realita hlavného hrdinu s realitou biblického sveta, je to akčné, drží to čitateľa stále v napätí a očakávaní. Štýlom a humorom si dokáže získať nielen tínedžera, ktorým je aj hlavný hrdina, ale zaujala aj mňa, rodiča. Prečítala som ju jedným dychom za pár hodín. Svojmu synovi ju určite vrelo odporučím.
Ľudka Lipovská, manželka Mariána Lipovského Rozvíjajú službu Mládež pre Krista (CampFest, skupina Timothy atď.).

Martin Hunčár Martin Hunčár