Sila osudovej príťažlivosti

Profil knihy je v jiném jazyce

Sila osudovej príťažlivosti

Noxi - 2014
ISBN: 978-80-8111-163-1

Noxi (2014) 978-80-8111-163-1 224

Svoj život nežijeme sami pre seba, prežívame ho v interakcii s okolím, tvoreným ľudskými bytosťami, zvieratami, prírodou, všetkým navôkol. Kniha Sila osudovej príťažlivosti nás prostredníctvom jednoduchého štvorstupňového procesu naučí pritiahnuť k sebe chýbajúce časti skladačky, naučí nás rozoznávať karmické vzťahy od darmických, pochopiť, že sme viac než duša, a rovnako nás naučí, ako sa vyvarovať opakovaniu zakorenených neúspešných karmických modelov, ktoré si v sebe nesieme z minulosti. Prostredníctvom nej si uvedomíme, že začiatok zmeny musí prebehnúť v našom vnútri, na základe čoho budeme schopní zdokonaliť naše pôvodné vzťahy a získať vzťahy nové. Po jej prečítaní sa dokážeme otvoriť vyššej láske a kráčať svetom vo vnútornej harmónii, ktorá sa prejaví i navonok.
Ak ste unavení zo svojej minulosti, pochybujete o vlastnej hodnote, hľadáte dôvod opakujúcich sa zlyhaní vo vašich životoch, nájdete v nej všetky potrebné odpovede na vaše otázky. A čo je najdôležitejšie, nájdete i otázky a pocity, ktoré tak dlho spočívali potlačené hlboko vo vašom vnútri. Pustite sa spoločne s nami do vzrušujúceho dobrodružstva, na konci ktorého vás čaká naplnenie, pochopenie, spokojnosť a schopnosť prijať to, čo si skutočne zaslúžite. Odhodlajte sa na cestu, na ktorej sa odpútate od viny, nevraživosti a hanby, a centrom vášho života prenikne milosrdenstvo. Vložte sa do láskavých rúk božstva a nechajte sa ním viesť na ceste k novým úspechom.