Top stavebné materiály, služby, technológie jar 2014

Profil knihy je v jiném jazyce

Top stavebné materiály, služby, technológie jar 2014

Nezjištěno / Jiné - 2014
ISBN: 978-80-89470-12-9

Nezjištěno / Jiné (2014) 978-80-89470-12-9 144

Nová publikácia Top stavebné materiály, služby, technológie sa profiluje v súlade so súčasnými trendmi a hlavne s potrebami čitateľov - stavebníkov. To je aj dôvod, prečo pokračujeme v téme „zdravé bývanie“. V článkoch o výstavbe z prírodných materiálov sa sústreďujú nielen na samotné výhody prírodných materiálov, ale upozorňujú na nutnosť vyváženého pomeru s ekonomickým prístupom k takejto výstavbe. Ďalej publikácia uverejňuje články zamerané na navrhnutie domu s ekonomickým vnútorným rozmiestnením, aby sme zbytočne nestavali a neplatili za priestory, ktoré v budúcnosti nebudeme potrebovať.

Značnú časť kapitoly stavebné materiály sme venovali zaujímavým riešeniam fasád a zatepľovaniu domov. Nechýbajú, samozrejme, ani novinky z oblasti stavebných materiálov, strešných materiálov, otvorových výplní a technológií...

Nosnou témou kapitoly interiér je „moderná kúpeľňa“ a kapitola exteriér je venovaná problematike oplotenia. Tu predstavujeme čitateľom spoľahlivé spoločnosti, ktoré sa zameriavajú na výrobu a vývoj

oplotenia a ich zaujímavé novinky, trendy a inovácie v tejto oblasti.

V časti technológie sme rozobrali inovatívne riešenia v oblasti vykurovania, vetrania a chladenia pre rodinné domy s ohľadom na úspory energie a vysoký komfort vnútorného prostredia.