Jak zabít manžela a další šikovné tipy pro domácnost

Jota - 2009
ISBN: 978-80-7217-529-1

Jota (2009) 978-80-7217-529-1 304
Jota (2007)

Každá žena občas zatouží zbavit se svého chotě. Když ale Jazz Jardinovou zatknou a obviní z vraždy manžela, vtip náhle přestává být vtipem.
Bezdětná kariéristka Hannah a uštvaná pracující matka Cassie se ze všech sil snaží prokázat nevinu své kamarádky a přitom objevují zradu, nevěru, nečekané zápletky, štíhlejší stehna i o mnoho mladší milence. Vydrží jejich přátelství tyto čím dál temnější objevy?
Tento sexy, vtipný i moudrý román Kathy Letteové je o ženách vypráví o tom, jak bývá dnešní matka často osamělá, přestože je vdaná. I o tom, že ještě nikdy žádná žena nezastřelila svého manžela, když právě vysával koberec. Je to Kathy Letteová v plné zbroji, vrhající sžíravý pohled do ložnic a kuchyní obyčejných manželských párů. Román, který udeří na strunu kterékoliv ženě a díky němuž si od této chvíle všechny budeme pečlivě číst i dodatky psané malým písmem na svatebních smlouvách. (Založil/a: marta-b)

Hakuša
  29. 4. 2015, 14:57
Četla jsem ji po rozvodu a bylo mi nezvykle veselo. Měla sem ji z knihovny a pak jsem si ji hned šla koupit.