Bezmoc

Originální název: Relentless

BB art - 2010
ISBN: 978-80-7381-691-9

BB art (2010) 978-80-7381-691-9 336

Autor bestsellerů Cullen „Cubby“ Greenwich je šťastný muž a je si toho dobře vědom. Vede spokojený život se ženou Penny, autorkou a ilustrátorkou dětských knih, kterou nade vše miluje. Mají spolu šestiletého chlapce Mila stiženého genialitou a jejich domácnost doplňuje ještě psí kříženec Lassie.
Cubby ví, že nesmí dopustit, aby si svůj šťastný domov nechal zničit jednou negativní recenzí, i když jejím autorem je obávaný a trochu obskurní kritik Sherman Waxx. Přesto to však udělá. Následuje zoufalý nelítostný souboj s psychopatem, který usiluje o víc než jen o to, aby mu zničil život. (Založil/a: Kaori)

janeicka
  22. 2. 2014, 11:14
Má druhá kniha od Koontze po Podivném Thomasovi, od které jsem čekala trochu něco jiného, než vypravěčský styl prakticky totožný s Podivným Thomasem, který mi ale na tento druh thrilleru vůbec neseděl a po pár stránkách jsem měla rádoby vtipných poznámek už dost. Naštěstí byla knížka čtivá, ale hodně událostí a ne moc povedený konec mi ten výsledný dojem srazil, takže jen průměrné 3* a přesvědčení, že delší dobu zůstanu jen u série s Odd Thomasem.
ondrasek
  26. 1. 2016, 7:12
Obsahuje spoiler spoiler Ale že ten kluk Koontzovic dokáže napsat pěkně drsný psycho... Teď abych si na uklidnění šel přečíst Povídání o pejskovi a kočičce.
Zlo je v této knize extrémě zlé, kruté a bezcitné a mě přišlo líto, že bylo poraženo tak milosrdně. Zasloužilo by si, aby bylo mučeno, aby trpělo a aby trpělo dlooouho.
Kanci
  28. 1. 2012, 9:25
Asi nejhorší kniha, co jsem od Deana Konntze četla.. :(, kniha napínavá jako vždy, ale ten konec? tragédie...
mispulka s.
  24. 2. 2014, 15:10
Tato kniha byla druha (kdyz nepočítam Tvář kterou jsem vzdala v půlce) od tohoto autora co jsem četla!!A kniha se mi moc libila proto davam 5hězdiček a věřím že neni posledí co jsem od totoho autora četla!!!
matylda86
  10. 7. 2011, 13:21
Skvělá kniha. Poutavá až do konce, i když jsem čekala šílenější závěr, tato kniha mě neurazila a určitě si do budoucna od tohoto autora něco dalšího přečtu.
Arrowka
  14. 7. 2012, 19:41
Perfektní román zkazil rozplizlý konec. Bohužel to přestává být výjimkou a začínám si myslet, že konce románů nejsou Koontzovou silnou stránkou.
WorryJim
  9. 10. 2011, 22:38
Skvělá kniha, strhující a napínavá. Konec mě sice dost zklamal, ale jinak jsem se nemohl od knihy odtrhnout. Vřele doporučuji.