Život na štyroch labkách

Profil knihy je v jiném jazyce

Život na štyroch labkách

Perfekt - 2014
ISBN: 978-80-8046-657-2

Perfekt (2014) 978-80-8046-657-2 184

Keď začali v časopise Pes a Mačka pravidelne vychádzať pôvabné príbehy, ktoré pozažíval a prerozprával čokoládovo sfarbený kokeršpaniel Gordon, netušili sme, že sa tak rýchlo a ľahko stane súčasťou nášho života. Tešili sme sa na jeho príbehy, lebo každý mesiac nás odniesol do krajšieho, psími očami videného života. Boli sme radi, že nás vyviedol na obláčik dobrého sveta, kde si ľudia neubližujú, kde sa majú všetci radi a kde majú zvieratá svojich milujúcich a zodpovedných majiteľov. Niekoľkokrát som sa pri ich čítaní prichytila, že sa v spomienkach vraciam do detstva na voňavé lúky medzi kvety, kde beháme so psíkom a svet je náš. Príbehy boli také krásne a hladké ako Gordonova srsť a také lahodné ako jeho čokoládová farba. Nechajte sa aj vy vtiahnuť do pôvabných dobrodružstiev dobrosrdečného psíka Gordona a pozrite sa na svet čistými psími očami!

Mária Vrkoslavová-Ševčíková Mária Vrkoslavová-Ševčíková