Podoby lásky

Profil knihy je v jiném jazyce

Podoby lásky

Nezjištěno / Jiné - 2011
ISBN: 978-80-970960-8-3

Nezjištěno / Jiné (2011) 978-80-970960-8-3 102

Láska je to, čo nás živí, čo nás teší a čo zostane, keď sa všetko pominie. Ak sa spomenie láska, hneď nám je na srdci lepšie, hneď sa zdá, že i slnko krajšie svieti, keď máme lásku sme zdravší, krajší, láska má úžasnú moc. Preto buď požehnaná láska.
A lásky sú všelijaké: Láska priateľská, láska rodičovská, láska súrodenecká, láska detí k rodičom, láska verná až za hrob, láska neverná, láska, ktorá sa dopustila strašného omylu, láska sebecká, láska, ktorá sa nedá kúpiť, láska kvitnúca v každom veku, láska cez veky a diaľky, láska nerestná, láska ktorú zabil hazard, a iné lásky, každá iná, pretože sme všetci jedineční. Takéto lásky sa vyskytujú a mnoho, mnoho iných. O láske sa dá písať večne a nikdy nebude všetko obsiahnuté.
Ja som pár príbehov o láske s láskou vybrala a do tejto knižočky vložila, pre radosť, potešenie, zasmiatie i zamyslenie.
Prajem príjemné chvíle pri čítaní a život plný lásky.