Noční jestřáb

Noční jestřáb Originální název: Night and Day

BB art - 2010

BB art (2010) 264

Jesse Stone, policejní šéf z městečka Paradise v Massachusetts, má s podivnými voláními své zkušenosti, ovšem žádné se nevyrovná jednomu telefonátu z místní střední školy. Když zvěsti o obscénním chování ředitelky Betsy Ingersollové prosáknou až na policejní stanici, Jesse Stone musí řešit značně choulostivou situaci. Ingersollová prohlašuje, že kontrolováním spodního prádla studentek chrání jejich mravnost. Jesse Stone by samozřejmě jedině uvítal, kdyby škrobenou a svéráznou ředitelku stihl trest, jenže manželem Betsy Ingersollové je společník jedné z nejvýznamnějších právnických firem ve státě. Jay Ingersoll chce celou věc ututlat. A zpravidla dosáhne všeho, co si umane.
Ve stejné době paradiské ženy ohrožuje vyšinutý voyeur přezdívaný Noční jestřáb, který se po setmění plíží předměstími. Zpočátku pouze nahlíží do oken, ale jak se kolem něj utahuje smyčka, je stále lehkomyslnější, odvažuje se do domů, se zbraní v ruce nutí oběti, aby se svlékly, a pak si je fotografuje. A podle vzkazů, které posílá, se chystá k dalšímu kroku. Jesse Stone tedy musí Nočního jestřába dopadnout, než bude pozdě. (Založil/a: Kaori)

bady
  19. 12. 2014, 0:05
Od Roberta B. Parkera jsem cetl tri knihy a vic toho cist ani nebudu. Nebavi me to. Tenhle pribeh byl hodne slabej. Pripada mi to, jako kdyz policajti z vesnice vysetruji ukradenou slepici. Presne takove napeti mel tento pripad.