Napečené s láskou

Profil knihy je v jiném jazyce

Napečené s láskou

Nezjištěno / Jiné - 2013
ISBN: 978-80-970682-9-5

Nezjištěno / Jiné (2013) 978-80-970682-9-5 192

Tí, ktorí Adrianu Polákovú poznajú z markízackeho Telerána vedia, že vášnivo rada pečie. Sladkosti od výmyslu sveta, ktoré majú vždy veľký úspech. Kolegovia i televízni fanúšikovia ju často žiadajú o recept. Stávalo sa však, že recept im nestačil a chceli aj podrobný postup. Preto sa rozhodla, že k svojim 30 najobľúbenejším receptom pridá aj prehľadný foto-postup. Takto ich má šancu rovnako dobre napiecť skúsený kuchár, ako aj úplný začiatočník.
V knihe nájdete recepty na koláče, ovocné, krémové, fit, detské . Vychytávkou je kysnuté cesto a ale aj slané pochúťky . Štruktúra knihy je rozdelená podľa náročnosti a ku každému receptu je detailný foto-postup s popisom. Nechýbajú ani dobré tipy a nápady ako si pečenie ešte vylepšiť.
V tejto knihe nájdete dezerty, ktoré sú nie len magnetom pre oči, ale ja delikatesou pre maškrtné jazýčky .