Zoštíhľovacia diéta: Rýchle chudnutie

Profil knihy je v jiném jazyce

Zoštíhľovacia diéta: Rýchle chudnutie

Nezjištěno / Jiné - 2013
ISBN: 978-80-89642-06-9

Nezjištěno / Jiné (2013) 978-80-89642-06-9 96

Vedeli ste, že rýchle diéty patria k najčastejšie využívaným spôsobom chudnutia a tešia sa veľkej obľube? Výskumy uvádzajú, že viac ako 66 percent žien pri úprave svojej hmotnosti dodržiava krátkodobé diéty. Ide obyčajne o nulové, tekuté a jednostranné diéty alebo diéty s vylúčením tukov a sacharidov. Keďže tieto diéty telu nedodajú potrebné živiny, ich účinky sú často diskutabilné a výsledky neisté. Pre tých, čo chcú rýchlo zoštíhlieť a lepšie sa cítiť, a očakávajú, že diéta bude účinná, bezpečná a bez jo-jo efektu, sme pripravili zoštíhľovaciu diétu na tri, päť a sedem dní.
Zoštíhľovacia diéta je nízkoenergetická, so zastúpením všetkých potrebných živín. Telu dodá málo energie, ale zato všetky živiny, bielkoviny, sacharidy, tuky, vitamíny a dostatok vlákniny. Je chutná, pestrá, nenáročná na prípravu a zložená z potravín s nízkou energetickou hustotou, vysokým podielom vody a nízkym glykemickým indexom. Odľahčí trávenie a dodá vitalitu. Je vhodná v čase, keď chcete rýchlo napraviť stravovacie chyby po „období hojnosti“, keď ste jedli viac, ako bolo vhodné. Ale aj vtedy, keď sa chcete rýchlo dostať do formy, napríklad po zime, pred dovolenkou alebo keď cítite, že šaty vám začínajú byť priúzke.
Diéta je predpísaná na určitý počet dní, a tak je potrebné ju aj dodržiavať! Jej účinok podporí cvičenie, ktoré sme pre vás pripravili v konkrétnom cvičebnom pláne a cvičebnej sérii. Kniha obsahuje rady a odporúčania čo robiť a ako sa stravovať po ukončení diéty.

#varenie