První slzy

První slzy Originální název: Girls in Tears

BB art - 2003
ISBN: 80-7341-078-8

BB art (2003) 80-7341-078-8 182

Sallyin slibný románek s Russellem hrozí ztroskotáním. Magdě puká srdce žalem nad zemřelým křečkem (ačkoli nikdo nevěděl, že ještě vůbec nějakého má!). A Naďa už má plné zuby svých kamarádek, které ji v jednom kuse poučují, jak nebezpečné jsou známosti po Internetu. Myslí si, že její nový e-mailový přítel je prostě senzační.
Jsou vyplakány celé kýble slz a posmrkány stovky kapesníků. Přežije dívčí přátelství tuhle náročnou zkoušku? (Založil/a: Kaori)

kajas1993
  21. 8. 2012, 12:12
Poslední díl série o kamarádkách Sally, Magdě a Nadě mě stejně jako knihy předešlé bavil, ač je nejméně povedený.
veronikaS
  18. 1. 2015, 15:17
Kniha určená pro čtenářky mého věku ale přesto mě moc neokouzlila.Další knihy od této autorky jsem nečetla a k této se už vracet také nebudu.U tohoto příběhu se mi svým způsobem líbila zápletka a její rozhřešení.Sally, Magda a Naďa mi přišly celkem sympatické,zato z Dalamánka se mi upřímně dělalo špatně.Doporučuji pro čtenářky které mají rády dívčí romány a ty si určitě přijdou na své.Nakonec uděluji dvě hvězdičky.
lucieturcekova
  26. 8. 2012, 14:11
Ze čtyř knih (první slzy, první láska, první starosti, první nástrahy) mě bavila nejvíc právě tato. :) Četla jsme ji 2x a i napodruhé mě bavila:)