Bezstarostná

Poprvé vydáno celosvětově: 2006

BB art - 2010
ISBN: 978-80-7381-713-8

BB art (2010) 978-80-7381-713-8 256

Když Jenny Humphreyová přijela na Waverly Academy, všichni studenti a studentky si o ní a jejím těle okamžitě začali špitat. Ihned si jí všimli také tři největší školní krasavci. Se dvěma z nich se zanedlouho líbala a jeden po pár týdnech dokonce povýšil na hodnost přítele: okouzlující Easy Walsh. Byl v tom ovšem háček. Easy v raném stadiu jejich vztahu patřil jiné dívce – Jennyině spolubydlící, Callie Vernonové.

Netrvalo dlouho a manipulátorská Tinsley Carmichaelová za Callie přispěchala s poznatkem, že jejich přesladká nová spolubydlící je ve skutečnosti podlá potvora. Tinsley byla velmi aktivní a důsledná, pokud hodnotila chování druhých. O sobě toho ale říkávala nahlas jen málo. Zapomněla se například před Callie zmínit o tom, že ona sama se zachovala velmi podobně. Přímo před nosem totiž vyfoukla kluka Brett Messerschmidtové, jejich čtvrté spolubydlící. Logickým vyústěním vzniklé šarády bylo jediné: Callie s Tinsley se spikly proti Jenny a Brett. Vzájemná nenávist došla dokonce tak daleko, že byly ty dvě vyloučeny z Tinsleyina exkluzivního dívčího klubu. A tak začala dívčí válka. (Založil/a: Kaori)

Florence
  21. 3. 2014, 18:59
Tento žánr moc nečtu, ale i přesto se mi tato kniha zalíbila jako lehká oddechovka přečtená za jedno odpoledne. Co mě zde ale příliš nenadchlo je ta idealizovaná skutečnost, že jsou všichni krásní. To je věc, kterou na takových knihách opravdu nesnesu.. ale budiž. Další věc, která mě iritovala - všudypřítomné používání značek při popisu oblečení. Autorka si prostě popisuje, co má jaká dívka na sobě, ale pokaždé nezapomíná zmínit, co je to za značku. Máte tam třeba deset značek v jednom odstavci! Ale opět, když nad tím zavřu oči, četlo se to příjemně :)