Piešťanská spojka

Profil knihy je v jiném jazyce

Piešťanská spojka

Artis Omnis, s.r.o. - 2013
ISBN: 978-80-89341-84-9

Artis Omnis, s.r.o. (2013) 978-80-89341-84-9 336

V malej krajine v strede Európy na seba narazia záujmy tajných služieb dvoch svetových veľmocí, tradičných rivalov: USA a Ruska. Súboju asistujú príslušníci slovenskej spravodajskej služby, politická elita, médiá aj obchodníci so zbraňami. Svoju rolu odohrá aj prezident. Čitateľ sa dočká napínavých scén, prekvapivých zvratov a zažije riadnu dávku dobrodružstva. Nazrie aj do najtajnejších salónov, kde sa rozhoduje o budúcnosti krajiny. A pod povrchom zatiaľ prebieha utajený boj na život a na smrť. Kde skončia citlivé materiály a kto si zachráni zdravú kožu? Dramatické udalosti štyroch dní, v ktorých sa príbeh odohráva, prinesú šokujúce odhalenia, vraždy, únosy, násilie, zdemolované výklady i autá, nepokoje v uliciach, politické vzostupy i pády. Autor, bývalý príslušník bezpečnostných zložiek, je vo svojom románe možno bližšie k skutočnosti, ako si ktokoľvek z nás dokáže predstaviť.

Peter Adamecký Peter Adamecký