Schudnite odkyslením - Zázračné pH

Profil knihy je v jiném jazyce

Schudnite odkyslením - Zázračné pH

Noxi - 2009
ISBN: 978-80-8111-010-8

Noxi (2009) 978-80-8111-010-8 310

Uveďte do pohybu svoje pH!Vyvážená látková premena – cesta k ideálnej hmotnosti!
Uznávaný americký mikrobiológ a nutricionista, doktor Robert Young prichádza aj s manželkou a šéfkuchárkou Shelley s radikálnym tvrdením, že schudnutie nesúvisí so sacharidmi či kalóriami. Problém s hmotnosťou pominie, až keď začneme riešiť jeho podstatu – kyseliny. Telo totiž zadržiava tuk ako ochranu pred nadbytkom kyselín z bežnej stravy. Stručne povedané, netrpíme nadváhou, ale prekyslením. Keby tuk nechránil naše bunky, tkanivá a orgány pred kyselinami, zomreli by sme. Tuku by sme teda mali byť vďační!
Jednoduchý program v knihe pozostáva zo siedmich krokov k ideálnej hmotnosti.
Dozviete sa aj to, že:
• ideálnu hmotnosť dosiahneme konzumovaním množstva zdravých tukov a zelenej zeleniny. Rozpustí sa všetok tuk zadržiavajúci kyseliny a telo ho už viac nebude potrebovať.
• aj dostatočné hydratovanie tela vhodnou vodou robí pri chudnutí doslova zázraky
• schudnúť možno len správnym cvičením
• ktoré potraviny zvyšujú zásaditosť organizmu a ktoré ho prekysľujú
• analýza krvi na mikroskopickej úrovni prezradí veľa o zdravotnom stave
Celou knihou sa ako niť tiahnu svedectvá mužov i žien, ktorí nielenže schudli pomocou životného programu v štýle zázračného pH, ale po dosiahnutí ideálnej hmotnosti u nich došlo k poklesu krvného tlaku, hladiny cholesterolu a cukru v krvi, dokonca aj k zvratu v priebehu dlhodobých ochorení. Súčasťou knihy sú dramatické fotografie „predtým a potom“. Nechýba množstvo tvorivých a chutných receptov na prípravu zdravých, zásaditých jedál – od predjedál a polievok cez hlavné jedlá až po dezerty.

#zdraví
Shelley Redford Young Shelley Redford Young