Jestřáb a rybářka

Jestřáb a rybářka Originální název: Hawk & Fisher

Polaris - 1999
ISBN: 80-85911-79-5

Polaris (1999) 80-85911-79-5 212

První kniha z šestidílné série Jestřáb & Rybářka.

Jsou to dva nelítostní pronásledovatelé zločinců zjizvení nikdy nekončící válkou, která zuří v ulicích města... Jestřáb vládne ulicím svou ostrou sekerou. Rybářka dokáže bleskově zaútočit smrtící dýkou, kterou ovládá s nedostižitelným mistrovstvím. Jejich bojištěm je drsné město nazývané Haven - temné a prohnilé místo plné zaklínačů, démonů a zlodějů. Za peníze je tu možné koupit všechno...
Všechno, kromě spravedlnosti. A proto jsou tu oni... (Založil/a: Aven)

Kele De
  20. 9. 2012, 18:40
Pro mne kniha, které neurazí - nenadchne. Taková oddechová fantasy-detektivka. Občas se mi četba trošku "táhla".
cunicekb
  3. 10. 2015, 17:42
Moje první fantasy kniha, kterou mi půjčila moje kolegyně. Musím říct, že kromě divného začátku se mi hodně líbila. Děj odsejpal, byl zajímavý, napínavý. Konec byl pro mě skutečným překvapením a myslím, že knihu můžu doporučit každému, kdo se chystá zkusit přečíst první fantasy knihu.
Peter.Melon
  21. 4. 2013, 12:19
Dobrá fantasy kniha.Jestřába a Rybářku jsem četl jako dítě a celkem se mi ta kniha líbila...Zkuste si ji také přečíst a uvidíte.
StepanHrouda
  16. 8. 2016, 12:26
Po spisovatelské stránce žádná sláva, nicméně zajímavý nápad napsat fantasy detektivku. Až na některá hluchá místa to příjemně odsýpá a způsob vraždy a rozuzlení pěkné.
Jacinda
  4. 6. 2016, 20:36
Možná jsem četla nějakou verzi se špatným překladem, ale kniha se mi špatně četla, nezaujala mě, styl vyprávění mi nevyhovoval. nedočetla jsem ani
Sioban
  6. 2. 2013, 13:23
Série Jestřáb a Rybářka se mi celkově velmi líbí - netypická fantasy, kde se krom kouzel a nadpřirozených bytostí řeší politika, ekonomika, a náboženský fanatismus v prokletém městě Havenu. Hlavním hrdinům - velitelům městské hlídky nelze jinak, než držet palce aby vše ve zdaru přežili, a ochránili své svěřence (což většinou nevyjde). Série pro všechny kdo vědí, že ve fantasy světě nemusí být jen krásní elfové, hodné víly, a roztomilí hobiti.