Zabíječ bohů

Zabíječ bohů Originální název: The God Killer

Polaris - 1999
ISBN: 80-85911-53-1

Polaris (1999) 80-85911-53-1 209

Třetí kniha z šestidílné série Jestřáb & Rybářka.

Jsou to dva nelítostní pronásledovatelé zločinců zjizvení nikdy nekončící válkou, která zuří v ulicích města. Jestřáb vládne ulicím svou ostrou sekerou. Rybářka dokáže bleskově zaútočit mečem a dýkou, které mistrně ovládá. Jejich bojištěm je drsné město, nazývané Haven - temné a prohnilé místo plné zaklínačů, démonů a zlodějů. Za peníze je tu možné koupit všechno...Všechno, kromě spravedlnosti. A proto jsou tu oni...

V Ulici bohů, v samém středu města Havenu, sídlí Jsoucna moci. Jsou skutečná i snová, obojí najednou a zároveň nic z toho. Jsou více i méně než člověk sám, podněcují k uctívání, zbožňování, strachu, bázni a snům o nekonečné moci. A nyní je někdo nebo něco zabíjí. Jestřáb a Rybářka dostanou zvláštní poslání na ulici, kde neplatí ani zákony přírody... natožpak Havenu. (Založil/a: Aven)

Max1987
  7. 2. 2013, 10:17
Tuto knihu jsem četl první z celé série a nezkutečná paráda je svižná a chytlavá ve stylu D&D/MTG - kdo hledá knihu krátkou ale zato plnou děje mohu jen doporučit