Merde Impossible

Merde Impossible Originální název: Did M for Merde

Plus - 2010

Plus (2010) 272

Paul West tentokrát dostane nabídku, která se neodmítá – dva slunečné týdny all-inclusive, navíc s krásnou blondýnkou, která se ocitla na jihu Francie, aby zjistila, jak se to tam má s pašováním kaviáru – ale brzy je nad slunce jasné, že se zajímá o mnohem větší rybu, než je jeseter a Paul se začne cítit jako James Bond v akci... A trochu jako Mata Hari. Mezitím si Paulova kamarádka Elodie bere francouzského aristokrata a Paul je pověřen organizováním hostiny. Vařit pro francouzskou smetánku je vskutku riskantní úkol, ovšem Paul se ujišťuje, že se nic nemůže pokazit. Nebo může? Stephen Clarke (1958) je britský novinář a spisovatel píšící pro francouzskou mediální skupinu v Paříži. Po jeho bestsellerech Merde! Rok v Paříži, Už zase skáču přes Merde! a Celkem jde o Merde nyní vychází čtvrté volné pokračování příběhů plných pravého britsko-francouzského humoru. (Založil/a: Kaori)

MargarethMatthews
  21. 6. 2013, 20:00
Tentokrát se příběh četl sám, i když mi přišel takový... velice nepravděpodobný. Pokud jsem na to nahlížela skutečně jako fikci, pak jsem se dobře bavila a barvitě si představovala všechny "Pólovy" eskapády. Doporučuji!
laile
  12. 8. 2015, 18:00
Jihofrancouzske dobrodruzstvi se tentokrat Paulovi povedlo. Byla zde spousta necekanych okamziku a rodina Bonepoiru byla fakt k popukani. Zacatek knihy sice mel tezsi start, ale zbytek dobehl do cilove rovinky s rekordnim casem.