Telo ako posilňovňa

Profil knihy je v jiném jazyce

Telo ako posilňovňa
Originální název: You are your own gym
Poprvé vydáno celosvětově: 2011

Nezistené / Iné - 2013
ISBN: 978-80-89311-37-8

Nezistené / Iné (2013) 978-80-89311-37-8 180 Timy Partners

Doteraz neexistuje podobná kniha. Roky a roky – od olympijských športovcov z antického Grécka až po dnešné jednotky špeciálnych operácií - tie najlepšie fyzicky vybavené bytosti sa nespoliehali na fitnes centrá vo svojich mestách alebo na činky doma.
Čo ak vám poviem, že už dávno máte ten najdokonalejší posilňovací prístroj, aký kedy bol vytvorený? Svoje vlastné telo.
MARK LAUREN
Programy a cvičenia uvádzané v tejto knihe som zdokonaľoval, keď som pripravoval stovky nováčikov amerických špeciálnych jednotiek na extrémne požiadavky. Roky som vyvíjal nové tréningové princípy a sledoval ich výsledky. Skvelé výsledky viedli k tomu, že najvyššie velenie kúpilo môj systém. Najvyspelejšie armádne zložky od SEALs cez Zelené barety až po jednotky špeciálnych taktických operácii letectva, využívajú tieto cvičenia ako základ silového tréningu. A teraz ich predkladám vám.
MARK LAUREN
Nech ste nadšenec pre fitnes, olympionik v gymnastike, kulturista, jogín či niekto, čo okrem tašky s nákupom nikdy nič nezdvihol, môj program vás privedie k najlepšej kondícii v živote. Ponúkam výber 125 najefektívnejších cvikov, ktoré vám umožnia zdokonaľovať svaly, aké chcete, kdekoľvek chcete a po celý život. S takto jasne znázornenými a vysvetlenými cvikmi si môžete vytvoriť vlastný tréningový program prispôsobený vašim potrebám a predstavám, ktorý možno meniť a modifikovať nekonečnými spôsobmi.
Ale pre tých, ktorí potrebujú usmernenie, vypracoval som desaťtýždňový program pre všetky úrovne kondície. Programy, ktoré vás povedú k úspechu, čo sa vám zatiaľ nepodarilo. Budete cvičiť iba 20 až 30 minút denne, 4- alebo 5-krát týždenne.
MARK LAUREN
Táto kniha prichádza v čase, keď i napriek najväčšej snahe majú mnohí finančné a časové problémy, ktoré im nedovolia dosiahnuť svoje ciele v oblasti kondície. V súčasnom svete informácií sme neustále bombardovaní nesprávnymi radami, neúčinnými pomôckami a pilulkami, rôznymi trikmi. Metódy uvádzané Markom sú dokázané a overené časom. Viem to, lebo som videl výsledky. Velil som najlepším z najlepších, a za to, že sú najlepší, vďačia Markovmu tréningu. A teraz svoj program zdokonalil, aby vyhovoval každému mužovi, každej žene.
V sedemdesiatych rokoch ukázal Arnold Schwarzenegger svetu potenciál posilňovní a vraj inšpiroval tisíce ľudí. Teraz nadišiel čas využiť možnosti vlastného tela. Toto je nová fitnes revolúcia !!!

#zdravie
Mark Lauren Mark Lauren