Kick-Ass

Originální název: Kick-Ass

Crew - 2010
ISBN: 978-80-87083-88-8

Crew (2010) 978-80-87083-88-8 196

Superhrdinové patří do komiksů a ne do reálného života. Až tedy do chvíle, kdy se jeden mladík rozhodne, že si oblékne kostým a začne bojovat se zlem... a samozřejmě, dostane děsnou nakládačku. Jenže tím to nekončí. Superhrdina se nedá zastavit... zvlášť, když se může stát hvězdou Youtube. Kick-Ass je další komiks z dílny Marka Millara, který tedy, co se týče zábavné brutality, zahanbuje i svůj epos Mrtvý nebo živý. Navíc jsou tu hrdinové děti školou povinné, takže je to ještě zábavnější. Ale vedle toho jsou tu i úvahy nad podstatou superhrdinů... a jestli by tady vážně nějaký superhrdina nemohl existovat. A o tom, že dospívání je peklo. Zvlášť, když nemáte superschopnosti. (Založil/a: zayic)

TomPayer
  18. 12. 2014, 16:39
Pro mě jeden z nejlepších komiksů. Není poučný, ani intelektuálně hodnotný, ale spojuje zajímavý nápad, příběh a hromadu násilí. Krev a nadávky všude kolem a většina z toho v podání malé holčičky co si říká Hit-girl. Velmi čtivé a akční, stejně jako druhy díl, který je možná i maličko lepší ... dobrý materiál!