Děti a monstra

Poprvé vydáno celosvětově: 2002

Netopejr - 2009
ISBN: 978-80-87044-26-1

Netopejr (2009) 978-80-87044-26-1 208

Důchod bývalého vládce pekla Lucifera se vyvíjí poněkud problematicky. Ve službách nebe zachránil svět před hrozbou němých bohů a byl odměněn předmětem nepředstavitelné síly - branou, která vede do ještě nestvořené nicoty. Ale brána sama o sobě je pouhým nástrojem. A Lucifer ho hodlá použít, aby naplnil své skutečné cíle. Jeho putování za ztracenými křídly ho zavádí do japonského zásvětí, kde vládne Izanami - do strašlivého domu komnat bez oken. Na jeho prahu zanechá Lucifer svou nesmrtelnost i veškerou moc. Vstoupí do labyrintu pastí a zrad, kde je jen jediná věc nebezpečnější než neúspěch: úspěch. Brána, kterou Lucifer vyřízl do textury jsoucna, mezitím přitahuje k jeho losangeleskému hudebnímu baru nejrůznější síly. Síly, které chtějí ovládnout naši realitu. Ovládnout a zničit. A až ta bouře vypukne naplno, Luciferovi už možná nezbyde místo, kam by se mohl vrátit. (Založil/a: zayic)

vladislaus
  13. 11. 2011, 16:42
Tyhlety novodobé komiksy tedy nemusím. Dle mého názoru jsou to slátaniny, pěkně nakreslené, ale hloupoučké.