Moje perfektné výhovorky (2) - Tom Gates

Profil knihy je v jiném jazyce

Moje perfektné výhovorky (2) - Tom Gates

Slovart - 2013
ISBN: 978-80-556-0664-4

Slovart (2013) 978-80-556-0664-4 352

Druhé pokračovanie úplne šialených nápadov Toma Gatesa. Aj na túto knihu platí upozornenie: NAJVTIPNEJŠIE, ČO TU KEDY BOLO! Tom má dva týždne prázdnin, a teda aj hromadu času na životne dôležité veci. Hurá! Môže zabudnúť na školu a otravného Marcusa Meldrewa a využiť všetku svoju energiu na podstatné veci. Veci ako: vymýšľanie nových spôsobov, ako vytočiť svoju staršiu sestru Deliu, skúšanie v kapele Psie príšery – rodiacej sa hviezde rockového neba, pozeranie telky a jedenie karamelových tyčiniek. Skvelé!

Nad Tomovou pohodou sa však zbierajú mračná v podobe jeho divnej staršej sestry Delie. Keď jeho geniálne plány skrížia nečakané problémy, musí vytiahnuť tie najlepšie zo svojich výhovoriek. Tento hysterický denník plný čmáraníc, čarbaníc, príbehov a vtipov prináša viac chaotického šialenstva z bláznivého sveta Toma Gatesa.