Akademie nočních můr 2

Originální název: Nightmare Academy 2

SUN - 2008
ISBN: 978-80-7371-275-4

SUN (2008) 978-80-7371-275-4 220

Druhý díl Akademie nočních můr nás zavádí na pokraj celosvětové války s netvory. Zdá se, že toto je poslední šance Útvaru pro noční můry válku zastavit. Na svět se dostali poslední Proslulí – největší netvoři Temnozemě. Záchrana závisí výhradně na tajemné bytosti zvané Strážce, ale ten umírá. Uzdravit jej může jen hydří mléko, a tak se Charlie Benjamin a jeho kamarádi z Akademie nočních můr vydají hledat matku Hydru. Než proniknou do propastných hlubin hydří jeskyně, musejí projít přes přízračný hřbitov v bermudském trojúhelníku a nebezpečnou, netvory zaplavenou zoo v San Diegu. Netvoři útočí všude a na všechny! Podaří se válku zastavit? První díl knihy byl oceněn Nezávislou asociací kalifornských knihkupců SCIBA jako nejlepší dětský román roku 2008. (Založil/a: Kaori)

Dean Lorey Dean Lorey
*17.11.1967

honzik10
  3. 2. 2013, 8:08
Výborné pokračování prvního dílu Akademie. Zase mě příběh mile překvapil, kniha mě nutila číst. ptotože jsem se těšil na další dobrodružství.