Blahoslavená Zdenka

Profil knihy je v jiném jazyce

Blahoslavená Zdenka

SALI - FOTO - 2013
ISBN: 978-80-89605-06-4

SALI - FOTO (2013) 978-80-89605-06-4 64

Blahoslavená Zdenka + CD piesne , list rodičom ako aj ak blahorečenia bl. Jánom Pavlom ll.

V tomto roku viery si my Milosrdné sestry Svätého kríža i všetci ctitelia blahoslavenej Zdenky s osobitnou vďakou pripomíname 10. výročie návštevy nášho milovaného, dnes už tiež blahoslaveného, Jána Pavla II., ktorý nám pri tejto návšteve, na sviatok Povýšenia Svätého kríža - 14. septembra 2003, našu spolusestru Zdenku Schelingovú zapísal do zoznamu blahoslavených. Úcta k blahoslavenej Zdenke sa veľmi šíri jak u nás na Slovensku, tak aj v zahraničí.
Sme vďačné za účinkovanie Božej milosti v živote a svedectve viery Sr. Zdenky i za láskyplné Božie pôsobenie v mnohých ľudských životoch, ktoré aj v tejto spomienkovej publikácii vydávajú svoje svedectvá o obsiahnutí Božej pomoci na príhovor tejto slovenskej blahoslavenej, ktorá svojim mocným príhovorom u Pána i svojim milým úsmevom pôsobí už v mnohých končinách sveta.
Zostavovateľovi a vydavateľovi ďakujeme za každú iniciatívu i úsilie vydať túto spomienkovú publikáciu pri príležitosti 10. výročia blahorečenia Sr. Zdenky Schelingovej a všetkým čitateľom prajeme a vyprosujeme, aby vo všetkých udalostiach ich života, tak ako u Sr. Zdenky zažiarila istota, že „za mrakmi je ich milované Slnko.“