Už žiadne výhovorky !

Profil knihy je v jiném jazyce

Už žiadne výhovorky !

Nezjištěno / Jiné - 2013
ISBN: 978-80-87642-17-7

Nezjištěno / Jiné (2013) 978-80-87642-17-7 30

V slovenskom preklade práve vyšla knižka "Už žiadne výhovorky" zo série detských motivačných kníh od svetoznámeho autora Wayne W. Dyera.

Rozpráva príbeh chlapca a jeho zdanlivo nesplniteľného sna. Pre výhovorky, ako „Nie som dosť šikovný“ či „Je to príliš ťažké...“, sa chlapec takmer vzdá snahy dosiahnuť to, po čom túži.

Takéto výhovorky nám môžu škodiť viac, ako si myslíme. Nejde totiž o bežné výhovorky ako „Neurobil som si domácu úlohu, lebo...“, ale postoje, ktoré sa môžu stať prekážkami na ceste vášho dieťaťa za naplnením svojich možností.

Kniha vášmu dieťaťu ponúka jednoduchý návod, ako sa zbaviť výhovoriek. Spolu s chlapcom tak pochopí, že ak nebude pochybovať, môže dosiahnuť čokoľvek.

Kniha nie je len knihou pre deti. Nám - rodičom, vychovávateľom, učiteľom nastavuje zrkadlo našich automatických reakcií a stereotypných postojov, ktoré častokrát voči deťom prejavujeme. Je tak inšpiráciou, ako ich rozpoznať a zbaviť sa ich a podporiť tak naše deti v ceste za ich snami.