Divy Bratislavy

Profil knihy je v jiném jazyce

Divy Bratislavy

Ikar - 2013
ISBN: 978-80-551-3500-7

Ikar (2013) 978-80-551-3500-7 208

Cudzinci často vedia o Bratislave iba to, že leží neďaleko Viedne a na návštevu im postačí jeden deň. Mnohí, čo tento výlet absolvujú, však zistia, že slovenská metropola si zaslúži viac ako letmú prehliadku miestnych pamätihodností spojenú s obedom. Nárast návštevnosti zahraničných turistov ukazuje, že Bratislava už nie je len cieľom krátkych výletov, ale atraktívna turistická destinácia v ponuke renomovaných cestovných kancelárií. S Viedňou a Budapešťou patrí medzi vrcholy takzvaného zlatého stredoeurópskeho trojuholníka, čo je jeden z najperspektívnejších regiónov v Európe.
No nielen cudzincom Bratislava pripravuje príjemné prekvapenia. Aj Bratislavčanom ponúka veľa zaujímavých a vzrušujúcich divov. Poďme ich teda prostredníctvom tejto knihy objavovať a spoznávať. Pomôžu nám pri tom pútavé texty a stovky pekných farebných fotografií.

Ján Lacika Ján Lacika