Dlouhý stín

Dlouhý stín Originální název: The Morland Dynasty 06: The Long Shadow

Knižní klub - 1999
ISBN: 80-242-0017-1

Knižní klub (1999) 80-242-0017-1 303

S hrdiny pátého pokračování velkolepé rodinné historické ságy jsme se rozloučili uprostřed svatebního veselí. Nakonec to byla Annunciata, jejíž ladnou bílou šíji ozdobil rodinný náhrdelník z černých perel. Po sňatku s Ralphem se vrací na Morland, ale manželské štěstí brzy vystřídá u Annunciaty nuda a stesk po Londýně a jeho radovánkách. Z lásky ke své ženě Ralph občas opouští své panství, aby se s ní mohl zúčastnit plesů na královském dvoře. Annunciatě to však nestačí. Stále častěji přijíždí do hlavního města bez Ralpha i bez dětí a stejně jako dřív oslňuje každého muže na dvoře Karla Stuarte. Brzy si najde milence a také osamělý Ralph na Morlandu nachází útěchu u jedné ze sestřenic. (Založil/a: marta-b)

Bloodym
  3. 12. 2013, 11:34
Morlandové v období Stuartovců. Postavy známe z minulého dílu. Některé postavy jsou sympatické, jiné méně. Přesto mě styl psaní vadil čím dál tím víc.