Mladý, sexi a iba môj

Profil knihy je v jiném jazyce

Mladý, sexi a iba môj

Motýľ - 2013
ISBN: 978-80-89482-88-7

Motýľ (2013) 978-80-89482-88-7 240

„Dojímavý milostný príbeh, ktorý dokazuje, že aj mladší muž a staršia žena majú šancu byť spolu šťastní!“
Keď sa ním nechá zviesť prvý raz, neverí, že môže byť skutočne jej. Je primladý, pripekný, priveľmi odlišný. Futbalista, ktorý kedysi hrával za Austria Viedeň a ktorý má s jej obyčajným svetom len veľmi málo spoločné. Veď ona je o osem rokov staršia žena s dvomi malými deťmi a so starosťami, z ktorých už nikdy neubudne.
Lenže Ľuboš sa Ivany nechce vzdať. Naopak, túži jej ukázať, že žiť naplno sa oplatí a po rokoch smútku za mŕtvym manželom má na to právo!
Nič však nie je dokonalé... Najmä vtedy, ak do hry vstupujú nebezpečné bývalé známosti, Ivanini svokrovci a ich snaha poštvať vnúčatá proti vlastnej matke.
A tak tam, kde mala byť po rokoch znovu láska, je odrazu nenávisť a strach o to najdrahšie, čo Ivana má. O svoje deti...