Uzdravte sa a omladnite s čerstvými ovocnými a zeleninovými šťavami

Profil knihy je v jiném jazyce

Uzdravte sa a omladnite s čerstvými ovocnými a zeleninovými šťavami

Eko-konzult - 2013
ISBN: 978-80-8079-174-2

Eko-konzult (2013) 978-80-8079-174-2 198

Ponúkame Vám ďalšiu knihu Dr. Walkera nabitú jeho životnými skúsenosťami, ktorí sa zaoberal celý svoj dlhý život zdravím a výživou. Bol jedným z najvýznamnejších lekárov a prvý poukázal na zdravie podporujúci účinok pitie čerstvých ovocných a zeleninových štiav. Autor v knihe zdôrazňuje úlohu duševných vplyvov, pretože duševný stav má pre celkový stav každého človek životne dôležitý význam. Nemôžeme byť zdraví, ak neustále myslíme na bolesti a choroby, sučasne i šťastní ak sme plní smutných myšlienok. Byť mladým znamená disponovať všetkými, alebo väčšinou z nasledujúcich znakov: mladosť, zdravie. energiu, vitalitu a neustály úsmev v očiach a na perách. To je tá duševná stránka, na ktorej musíme pracovať, aby sme omládli alebo zostali mladí. Je to problém? To musíte vyriešiť sami a naučiť sa a porozumieť anatómii, tak ako automechanik musí dôkladne poznať opravované auto.

#varenie
Norman W. Walker Norman W. Walker