Výlet do neba

Profil knihy je v jiném jazyce

Výlet do neba

Ikar - 2013
ISBN: 978-80-551-3309-6

Ikar (2013) 978-80-551-3309-6 176

V roku 1999 v oblasti Los Ríos v južnom Čile sa pri splavovaní rieky na kajaku utopí ortopedická chirurgička, oddaná manželka a milujúca matka. Kajak sa zakliesni pod vodopádom a uväzní ju pod silným prúdom vody. Napriek zúfalému úsiliu priateľov ostala pod vodou pridlho...
Mary Nealová podrobne opisuje svoje pocity, komunikáciu s anjelmi a hlboké sklamanie, keď si uvedomí, že jej čas ešte neprišiel. Náhly a nečakaný osobný zážitok neba, vedomie Božej blízkosti a pochopenie zmyslu svojho bytia na zemi autorke zásadne zmenilo život.
Výlet do neba, pozoruhodný príbeh jej duchovnej cesty, je rozprávanie o tom, čo prežívala, keď odchádzala zo života do smrti, potom do večného života a napokon sa vrátila späť. Priblíži nám nádej, krásu a prísľuby neba, obohatí nás vo viere a privedie bližšie k Bohu.

Z anglického originálu To Heaven and Back (WaterBrook Press, Colorado Springs, USA, 2011) preložil Štefan Kočiš.