Ako zviesť vojvodu

Profil knihy je v jiném jazyce

Ako zviesť vojvodu

Ikar - 2013
ISBN: 978-80-551-3308-9

Ikar (2013) 978-80-551-3308-9 248

Rafael Daughtry odchádza do vojny ako trpený chudobný príbuzný a o šesť rokov sa vracia ako vojvoda z Ashurstu. Nie je pripravený prevziať vedenie veľkého majetku, ani znova sa stretnúť s priateľkou z detstva, krásavicou, ktorú volal Charlie, keď všade behala za ním a za jeho bratancami. Musí sa oboznámiť s vojvodovskými povinnosťami a Charlie mu s tým pomáha. Dozerá na jeho dve sestry – dvojčatá, ktoré ešte neuviedli do spoločnosti, ale nepatria už ani do školských lavíc. Charlie mu však nedôveruje natoľko, aby sa mu zdôverila so svojím smutným tajomstvom – za jeho neprítomnosti sa stalo niečo, čo ju núti držať si ho od tela a vyhýbať sa jeho dotykom.
Rafe a Charlie si kladú otázky – sme takí, akí sme sa narodili, alebo takí, akých z nás urobil život? Prekoná sila lásky aj tie najťažšie prekážky?

O ďalších dobrodružstvách rodiny Daughtryovcov sa dočítate v románe Ako skrotiť dámu.

Z anglického originálu How to Tempt a Duke (Harlequin Books, USA, 2009) preložil Otakar Kořínek.

Toto dielo je fikcia. Mená, postavy, miesta a udalosti sú výsledkom autorovej fantázie alebo sú použité fiktívne. Akákoľvek podobnosť so skutočnými postavami, živými či mŕtvymi, inštitúciami, udalosťami alebo miestami je čisto náhodná.

Kasey Michaels Kasey Michaels
*1943