Dukanova diéta v 350 receptoch

Profil knihy je v jiném jazyce

Dukanova diéta v 350 receptoch

Noxi - 2013
ISBN: 978-80-8111-115-0

Noxi (2013) 978-80-8111-115-0 296

Dukanova diéta je dnes najpoužívanejšou metódou chudnutia na svete. Pre jej autora je problém nadváhy prioritne otázkou vzťahu medzi potešením a nechuťou. Priberáme preto, lebo sa jedlom snažíme nahradiť potešenie, ktoré nám v iných sférach života chýba a schudnúť zase môžeme iba vtedy, ak nám to robí radosť. To je jedna z hlavných zásad 350 receptov tejto knihy, ktorú počas rokov upravili a zdokonalili pripomienky miliónov čitateľov po celom svete. Jednoduché na prípravu, šťavnaté a ľahké – také sú jedlá v tejto knihe: suflé z hydinovej pečene, mäsové guľôčky s bylinkami, pečená teľacina v omáčke, pražma v obale s cibuľkou, krevetový šalát, provensalské baklažány, studená uhorková polievka, čokoládový krém, škoricová torta...
Doktor Pierre Dukan vytvoril diétu, ktorej celosvetový úspech je založený na tom, že presne odpovedá na očakávania a požiadavky tých, čo ju podstupujú. Nech je to vo Francúzsku alebo v Európe, v Spojených štátoch amerických, Rusku, v Číne či Južnej Amerike, ľudia, ktorým táto metóda chudnutia prospela, ju šíria ďalej. Tí, ktorí už diétu majú za sebou, pomáhajú tým, ktorí s ňou začínajú.