Star Trek: Voyager - Ragnarök

Poprvé vydáno celosvětově: 1995

Laser-books - 2007
ISBN: 80-7193-230-7

Laser-books (2007) 80-7193-230-7 232

Kapitánce Kathryn Janewayové a posádce lodi USS Voyager se naskytne naděje na návrat domů, lodní senzory totiž zaznamenají signál, jenž by jim mohl ukázat vytouženou cestu k návratu. Avšak jakmile se Voyager vydá po stopě signálu, ocitne se uprostřed zuřící bitvy mezi dvěma soupeřícími druhy, bitvy, která trvá již celá staletí, pokud ne tisíciletí.
K tomu, aby našla cestu domů, si kapitánka Janewayová musí se svou posádkou proklestit cestu nejzuřivějším vesmírným konfliktem všech dob.
A obě bojující strany se jí přitom snaží zničit! (Založil/a: powell)

Nathan Archer Nathan Archer
*26.07.1954

HELLBOY-DB
  21. 11. 2015, 17:52
Mapování oblasti v první polovině knihy obsahuje pár zajímavých momentů, ale kvůli absenci většího napětí, se tato část vyznačuje dost pozvolným tempem. To se mění v okamžiku, kdy se Voyager zaplete do zdejšího konfliktu a od tohoto zlomového bodu se představuje trochu jiná kniha, která mi akčnějším pojetím vyhovovala o poznání víc. ===80%