Privolávač anjelov - neuveriteľné príbehy nádeje a lásky sprostredkované anjelmi

Profil knihy je v jiném jazyce

Ikar - 2013
ISBN: 978-80-551-3382-9

Ikar (2013) 978-80-551-3382-9 208

Kyle Gray, privolávač anjelov, mladý muž s nadprirodzenými schopnosťami, má vzácny dar. Vidí okolo seba anjelov a duchov mŕtvych, komunikuje s nimi a vie nás s nimi skontaktovať. Svoje zvláštne nadanie doviedol do dokonalosti a ako šestnásťročný sa stal najmladším britským špiritistickým médiom. Divákov vždy očarí úprimným vystupovaním a imidžom rockovej hviezdy. Hoci je na túto prácu veľmi mladý, má hlboké vedomosti vo svojom odbore, srší z neho pozitívna energia a neúnavne sa snaží ukázať nám svet anjelov a duchov v novom svetle. Žije v škótskom Glasgowe.

V knihe plnej príhod zo svojho súkromného aj profesionálneho života nám predstaví svet anjelov a priblíži nám, ako sa naučil komunikovať so záhrobím. Prvý raz sa mu to podarilo, keď mu zomrela milovaná stará mama. Odvtedy sa neúnavne venuje svojmu životnému poslaniu a svoje umenie predvádza na verejných seansách.
Vo svojom debute nám predstaví
skutočné príbehy ľudí, ktorým sprostredkoval kontakt s ich zosnulými príbuznými,
spôsoby, pomocou ktorých sa aj vy môžete spojiť s druhým svetom,
múdrosť anjelov, ktorá vám pomôže naučiť sa pozitívne myslieť, aby ste dosiahli všetko, o čom snívate.

Z anglického originálu The Angel Whisperer, Incredible Stories Of Hope
And Love From The Angels (Hay House UK Ltd, London)
preložila Elvíra Haugová.