Čerstvé ovocné a zeleninové štavy

Profil knihy je v jiném jazyce

Čerstvé ovocné a zeleninové štavy

Eko-konzult - 2013
ISBN: 978-80-8079-164-3

Eko-konzult (2013) 978-80-8079-164-3 200

V tejto praktickej knihe sú popísané účinky a dôležité látky čerstvých ovocných a zeleninových štiav.
Dozviete sa, prečo je pitie čerstvých štiav pre naše zdravie mimoriadne významné a aký je rozdiel medzi šťavou a celými plodmi.
Hlavnú časť publikácie tvorí popis štiav z jednotlivých druhov ovocia a zeleniny a ich kombinácie pre liečby rôznych neduhov a ochorení.

Norman W. Walker Norman W. Walker

Richie
  24. 8. 2014, 12:05
Kniha průkopníka přirozené životosprávy a neúnavného propagátora pití čerstvých ovocných a zeleninových šťáv. Norman Walker se údajně dožil 116 let - to je hodně silný argument pro jeho mnohá doporučení jak zdravě žít. Kniha mě inspirovala k zakoupení kvalitního odšťavňovače (nízkorychlostní se šroubovitou hřídelí) a pití čerstvých šťáv. Díky různým receptům a návodům v knize obsaženým a popsaným jsem již pocítil mnohé příznivé účinky na své zdraví.
Pití čerstvých ovocných a zeleninových šťáv rozhodně neublíží, naopak může být velmi ku prospěchu. Určitě je to mnohem kvalitnější pití než všechny umělé a chemicky upravované šťávy či limonády, které jsou běžně k dostání v obchodech.
Knihu doporučuji každému, kdo se zajímá o zdravý životní styl.