Výprava za hrdinstvím

Originální název: Queste

Jota - 380
ISBN: 978-80-7217-582-6

Jota (380) 978-80-7217-582-6 380

Ve čtvrtém pokračování příběhů Septimuse Heapa nebude o dobrodružství, záhady a neuvěřitelné události nouze. Mladý čaroděj Septimus s princeznou Jennou se rozhodnou zachránit své kamarády Cvočka a Snorry, kteří uvízli daleko v minulosti. Vydají se na dlouhou a nebezpečnou výpravu, ale naděje, že své přátele opět spatří, je stále menší. Jedinou záchranou je najít tajemné Sídlo foryxů, místo, kde začíná a končí veškerý čas.
I v tomto příběhu se setkáte se starými známými: dobrým duchem Alterem, čarodějkou Marcií či drakem Ohnivákem, a objeví se nové postavy, které si oblíbíte i které vás budou děsit. (Založil/a: Kaori)

Angie Sage Angie Sage
*19.06.1952

zichisek
  12. 10. 2011, 12:00
Poslední díl o Septimusi Heapovi.Kniha je rozhodně napínavá a dobře se čte.Ze všech dílů mi přijde nejvíc dobrodružná.Rozhodně doporučuji!
sucre
  9. 8. 2011, 11:03
Tato knížka se mi zatím z této edice nejvíc líbila, i když možná nebyla tak vtipná jako předchozí díly tak určitě byla nejvíce nápínavá a dobrodružná.