Originální název: Night Prey
Poprvé vydáno celosvětově: 1994

BB art - 2011
ISBN: 978-80-7381-856-2

BB art (2011) 978-80-7381-856-2 740 Knihy Tichá oběť, Ledová oběť a Noční oběť vyšly jako omnibus.
BB art (2003) 80-7341-077-X 286

Lucas Davenport se stále vzpamatovává ze zranění, která utrpěl v souvislosti s vyšetřováním předchozího případu, když jej současná šéfka minneapoliské policie požádá o pomoc při pátrání po brutálním vrahovi, jehož druhá oběť byla mezitím nalezena v kontejneru na odpadky. Otevřené rány na těle obou obětí jsou si nápadně podobná a Lucas je přesvědčen, že právě ona budou vodítkem k rozluštění případu. Sám však dobře ví, že celé pátrání je teprve na začátku... (Založil/a: powell)

illy
  24. 9. 2013, 9:01
Ach jo, zase známe pachatele od začátku a to já nerad. Naštěstí Sandford svoje řemeslo umí a kniha je i tak čtivá a má spád. Normálně bych hodnotil 60%, ale poslední sledovačka a naháněčka je parádní a já jednu hvězdu přidám. Ale jen tak tak.
maurarita
  1. 8. 2016, 17:41
Moc hezká a napínavá detektivka , má zajímavý a nápaditý děj , hlavní vyšetřovatel se vzpamatovává ze svých zranění . Tím je kniha čtivá .