Môj život v súlade s Mesiacom

Profil knihy je v jiném jazyce

Môj život v súlade s Mesiacom

Ikar - 2013
ISBN: 978-80-551-3275-4

Ikar (2013) 978-80-551-3275-4 192

Hlavné dielo úspešnej autorky lunárnych kalendárov Anny Mühlbauerovej poskytuje základné vedomosti o živote v súlade s Mesiacom. Autorka sa zaoberá dôležitými tematickými okruhmi: od zdravia, stravovania, liečivých rastlín, vitality a kondície cez regeneráciu a meditáciu až po krásu a pohodu. Poskytuje nám tak užitočné informácie pre každodenný život v súlade s rytmami Mesiaca.

Táto kniha by vám mohla poslúžiť ako impulz na posilnenie zdravia, udržiavanie pohyblivosti a správne stravovanie, a to všetko s podporou sily Mesiaca. Mnohé generácie potvrdzujú, že uplatnenie lunárnych pravidiel môže mať skutočne pozitívne účinky na zdravie. Nečudo, že sa táto múdrosť dokonca aj v našom technickom svete znovu začína značne šíriť. Alebo sa šíri možno práve preto...

Z nemeckého originálu Mein Mondbuch (Südwest Verlag, München 2011) preložil Platon Baker.