(r) Evolúcia vedomia

Profil knihy je v jiném jazyce

(r) Evolúcia vedomia

HladoHlas - 2013
ISBN: 978-80-89502-25-7

HladoHlas (2013) 978-80-89502-25-7 219

"Bojíte sa vlastného zrkadla, a tak ho radšej nastavujete ostatným. Čo na tom, že nevidíte to vlastné."
Liana Safi Adarsha
2012 - koniec sveta alebo nový začiatok? Ako funguje myseľ? Dokážeme stíšiť tú večnú vravu vo svojej hlave? Sex - brána do neba, či do pekla? Je homosexualita chorobou? Muži vs. Ženy -musíme neustále spolu bojovať? Majú dnešné náboženstva ešte nejaký zmysel? Do akej miery ovplyvňujú chod na Zemi? Kresťan, žid, muslim, černoch, beloch. sme skutočne každý iný? Je morálka iba maskou za ktorú sa skrývame? Keďže dejiny píšu víťazi - čo nás učia v škole a čo je naozaj pravda? Dokážeme ešte prežiť vo svete peňazí - kapitalizmu?
Kniha (R)EVOLÚCIA VEDOMIA vám odpovie nie len na tieto otázky, ale aj na mnoho ďalších. Autorka hovorí, že je nutnosťou zmeniť veľa zaužívaných pravidiel a spoločenských konvencií, ktoré dnes fungujú najmä na princípe pretvárky a pokrytectva.
"Táto zmena však musí nastať najskôr individuálne - v každom človeku na úrovni jeho vedomia."

#zdravie