Stín temné královny - Vrazi

Wales - 2007
ISBN: 978-80-86939-56-8

Wales (2007) 978-80-86939-56-8 287
Wales (1999) 80-902450-5-6 304

Na vzdáleném Novindu započalo vojsko Smaragdové královny tažení za dobytí celého kontinentu. Jde o novou intriku Pantathianů s cílem zmocnit se Kamene života v Senthanonu?
Ostrovní království nutně potřebuje vědět, co se na Novindu děje. Calis připraví riskantní plán, který počítá s vysláním speciálně vycvičeného oddílu. Komanda mrtvých mužů, odsouzenců na smrt, kteří už nemají co ztratit a na této výpravě dostanou poslední šanci. Nebo na ní zemřou...
Toto je příběh dvou přátel, kteří se stali jeho členy...

První kniha ze dvou. (Založil/a: powell)

LadysR2
  29. 3. 2015, 12:49
První díl čítá cca 300 stran, kde se ale paradoxně odehraje pomálu důležitého. Třetinu knihy zabere popis toho, kdo měl co na sobě a jak se tvářil. Pro mě zbytečné.
Klaďasové jsou urostlí a sympaťáci, záporáci jsou pomalu neduživí a nehezkého vzhledu.
Tak a teď klady.
Dobře se to čte.
Čím blíže ke konci, tím víc mě zajímalo, jak to bude dál.
Tuto knihu beru jako pomalejší start velkého příběhu.
Teda doufám.
Právě čtu druhý díl.
Zuzzi
  10. 4. 2013, 23:00
Celá hadí sága si drží kvalitu - rozhodně doporučuji! (poslední díl o trochu horší než předešlé, ale nenecháme si přeci ujít konec :)) 9/10