Hněv krále démonů - Boj

Wales - 2010
ISBN: 978-80-86939-72-8

Wales (2010) 978-80-86939-72-8 305
Wales (2000)

Invazní flotila Smaragdové královny překonala všechny překážky. které ji počasí i obránci Ostrovního království uchystali, vylodila se a začala obsazovat pobřeží Hořkého moře. Krondor navzdory dlouhá léta budované a důmyslně připravované obraně nakonec padl. Nebo přesněji řečeno byl obětován - útočníci mají být zastaveni až poté, kdy je dobývání oslabí.
K závěrečné bitvě má dojít na pahorcích kolem Darkmooru, kudy vede nejkratší cesta do Sethanonu, ke Kameni života, pravému cíli pantathianských kněží. Sem se stahuje královská armáda po ztrátách u Krondoru, sem míří posily z Východní armády, sem směřují uprchlíci, mezi nimiž je i rodina Ruperta Averyho. Na pláních u Darkmooru se jejich osudy znovu protínají...

Druhá kniha ze dvou. (Založil/a: powell)

kozel89
  23. 10. 2012, 14:32
Asi nejlepší dvojdíl z Hadí ságy. Oběma knihám nechybí nic. Jsou akční, čtivé a nenudí. Po skončení 6. dílu jsem si říkal, co se vlastně ještě bude dít dál.